معرفی دستگاه چاپ بنر و خدمات دستگاه بنر

معرفی دستگاه چاپ بنر و خدمات دستگاه بنر
5 (100%) 2 vote[s]

برای معرفی دستگاه چاپ بنر باید به سابقه آن رجوع شود. شاید ادعای خارج از واقعیتی نباشد اگر عمر حضور و فعالیت دستگاه بنر در ایران را حداکثر حدود بیست سال عنوان کنیم. در واقع بیست سال پیش، روش ها و تجهیزات سنتی و قدیمی در حوزه ی چاپ و تبلیغات فراهم بوده و با گذشت زمان، می بینیم که این روش ها و تجهیزات کم کم جای خود را به استفاده از از امکانات جدید داد و در این زمان بود که معرفی دستگاه چاپ بنر شکل جدی به خود گرفت  و به دنبال آن، طی این سال ها استفاده از دستگاه چاپ بنر نیز افزایش چشمگیر و غیر قابل انکاری داشته است.

به طور کلی می توان توسعه ی صنعت چاپ و تبلیغات را یکی از اتفاقات بسیار مهم دانست که همزمان با پیشرفت های گوناگون صنعتی و تجاری، موجب شده تا نیاز واحد های مختلف و ادارات و شرکت ها و همچنین کارفرمایان بخش های مختلف دولتی، تا حد زیادی برآورده و تامین گردد. و ناگفته مشخص است که دستگاه چاپ بنر به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات و عناصر این صنعت رو به رشد، چه تاثیر مهمی در آسان سازی امر تبلیغات داشته و دارد.

نیاز این واحد ها و حوزه های گوناگون صنعتی، تجاری، فرهنگی و هنری و یا حتی گروه های مردمی و برخی خانواده ها به امر اطلاع رسانی، با چاپ نقش و یا متن بر روی صفحاتی برطرف می گردد که جنس آنها ممکن است بنر، فلکسی، استیکر و … باشد.

معرفی دستگاه چاپ بنربا توسعه ی صنعت چاپ و تبلیغات استفاده از دستگاه چاپ بنر در این صنعت بسیار گسترش یافته است.

با چاپ بر روی این صفحات توسط دستگاه چاپ بنر، تابلویی در ابعاد و اندازه ی مشخص با قابلیت نصب آسان بر روی پایه های مربوط و یا دیوار و مقاوم در برابر باد و باران و آفتاب به دست خواهد آمد.

به عبارت دیگر، دستگاه چاپ بنر قادر است کار چاپ بر روی این سطوح را در ابعاد مختلف انجام دهد. البته هر دستگاه چاپ بنر نیازمند حضور یک کاربر یا اپراتور در کنار خود می باشد ولی پس از تعریف مشخصات متن یا طرح به دستگاه توسط کاربر، ادامه ی روال به صورت اتوماتیک پیش خواهد رفت.

از جمله موارد و مشخصات مهم به عنوان وجه تمایز دستگاه چاپ بنر، سرعت و دقت آن است. در واقع سرعت بالای دریافت چاپ و همچنین کیفیت دقیق تصویر نقش بسته بر روی آن (که می بایست از وضوح بالایی برخوردار باشد)، دو عامل اصلی استقبال از دستگاه چاپ بنر هستند.

ضمن اینکه به منظور عملکرد درست دستگاه لازم است کاربر نیز از مهارت، دقت و حساسیت کافی در حین کار با آن برخوردار بوده و پیش روی کار را به خوبی کنترل کرده و در مواقع لازم و بروز اشکالات احتمالی، سرعت و توانایی کافی برای حل مشکل بدون آسیب به دستگاه را داشته باشد.

مانند هر دستگاه چاپ دیگر، کارکردن با دستگاه چاپ بنر قبل از هر چیز نیازمند داشتن طرح مناسب و مشخص است. این طرح می بایست توسط یکی از نرم افزارهای قابل فهم برای دستگاه، به حافظه ی آن منتقل گردد. با این حساب، به نظر می رسد موضوع مورد اهمیت در ابتدای کار، اول نوع و مشخصات و وضوح و رنگ بندی طرحی است که باید توسط دستگاه چاپ به روی بنر نقش ببندد، سپس مهارت کاربر برای تشخیص کیفیت مناسب و اطمینان وی از سلامت و آمادگی دستگاه برای آغاز کار و سپس انتقال طرح به دستگاه برای آغاز چاپ.

بهتر از نقش مورد نظر ضمن برخورداری از وضوح و کیفیت مناسب، سبک رنگ قابل قبولی نیز برای درک بهتر دستگاه چاپ بنر داشته باشد. معرفی دستگاه چاپ بنر به سبک رنگ نیز مربوط است. سبک رنگ به نحوه ی ترکیب بندی انواع رنگ ها و استفاده از رنگ های پایه در این ترکیب بندی اشاره می کند. به همین دلیل می توان مناسب ترین سبک برای دستگاه چاپ بنر را ترکیب CMYK دانست که شامل چهار رنگ ساین یا آبی فیروزه ای کمرنگ، مگنتا یا ارغوانی، یلو یا زرد و همچنین کی یا کلید یا مشکی می باشند. در صورتی که این مدل برای طرح تعریف شده باشد، دستگاه یا بهتر است بگوییم هد دستگاه بنر می تواند با ترکیب این چهار رنگ، سایر رنگ های مورد نیاز را ساخته و در هر نقطه از آن ها استفاده کند.

در این مدل رنگ سفید تعریف نشده است، لذا در قسمت هایی که نیاز به رنگ سفید وجود دارد، از همان رنگ پس زمینه ی بنر استفاده می شود و در نتیجه هد دستگاه در حین عبور از روی بنر، آن جا را خالی می گذارد.

باید دوباره تاکید کرد که علاوه بر سبک و مدل رنگ، تناسب میان اندازه ی تصویر و همچنین وضوح و یا رزولوشن رنگ بندی و نقش آن بسیار مهم است. چرا که در صورت پایین بودن وضوح، نمی توان انتظار چاپ تصویر بزرگ و کیفیت داشت.

این پیش نیاز در مورد متن ها نیز صادق است، به ویژه آنکه کنترل متن توسط اپراتور قبل از آغاز چاپ و رفع و تصحیح غلط های املایی یا ویرایشی احتمالی، می تواند از دوباره کاری و صرف هزینه و زمان مجدد جلوگیری کند.

سپردن طرح بازدید و تصحیح شده و ارسال آن به نرم افزار ریپ، مرحله ی آخر انتقال طرح به دستگاه چاپ بنر برای آغاز به کار آن است.

دستگاه چاپ بنر به نسبت فروش و همچنین خدمات پس از فروش بسیار در مورد توجه است. زیرا دستگاه های چاپ بنر با دارابودن خدمات پس از فروش و همچنین با در نظر داشتن نیاز به رویه های و متریال های مصرفی و همچنین خدمات گارانتی قطعات یدکی برای ادامه فعالیت دستگاه بسیار مورد توجه است.

خدمات پس از فروش دستگاه های چاپ بنر و همچنین با در نظر داشتن فعالیت های اجرای دستگاه های چاپ بنر همیشه مورد توجه قرار دارد.

دستگاه های چاپ بنر از محبوب ترین و همچنین پر کاربرد ترین دستگاه چاپ بوده و همیشه با در نظر داشتن فروش حرفه ای در سیستم مشتری مداری سیمای شهر دارای تیم پشتیبانی حرفه ای بوده و در این راستا موفق عمل می کند.

در نظر داشته باشد باید در هنگام خرید دستگاه بنر متریال های مصرفی شامل جوهر دستگاه و همچنین بنر خریداری کنید و که در واقع مداد مصرفی دستگاه به حساب می آیند و همچنین متریال های مصرفی باید در جای مناسب به وسیله ی اپراتور قرار بگیرید و لازم به ذکر است شرکت سیمای شهر با دارابودن بیش از 20 سال سابقه ی فعالیت رسمی در این زمینه بسیار حرفه ای بوده و واردات عمده قطعات یدکی و همچنین قطعات دستگاه های بنر را به صورت عمده و حرفه ای داراست و در همین مورد میتوانیم بیان کنیم باشگاه مشتریان ما با فعالیت های خدمات پس از فروش حرفه ای و دارابودن بیش از 500 مشتری موفق در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند.

تنها کافیست با بخش پشتیبانی ما تماس حاصل کنید.دیدگاهتان را بنویسید