کسب درامد دستگاه چاپ بنر

کسب درامد دستگاه چاپ بنر
5 (100%) 4 votes

کسب درامد دستگاه چاپ بنر که در دنیای امروز صنعت، دیگر جای سوال و ابهامی برای اهمیت و لزوم تبلیغات و معرفی و اطلاع رسانی باقی نمانده است. در واقع هیچگاه در طول تاریخ، اطلاع رسانی و تبلیغات به انواع ورش ها و در حالات و شرایط گوناگون با بشر همراه بوده و هست. حتی دیوارنگاره ها و نقوش به جا مانده از هزاران سال قبل بر روی غارهای سکونت گاه انسان های اولیه، نشان از تمایل آنها به پیدا کردن راهی برای ارتباط و اطلاع رسانی دارد تا به نوعی مخاطب خود را که حتی ممکن است هیچ گاه با او رودر رو نشود، از آنچه می تواند انجام دهد و حال و هوای ذهن و نگاه خود، باخبر کند.

در دنیای امروز، به خصوص در حوزه ی صنعت، پس از تغییرات و تحولات بسیار و دگرگونی های فراوان در این زمینه، می بینیم که نیاز اهالی صنعت به معرفی خود و آگاهی رسانی به مخاطبین آشنا و غیر آشنا و دور و نزدیک در مورد توان مندی ها و خدمات و محصولات تولیدی، تا جایی پیش رفته که این موضوع و هر آنچه به آن مربوط است، به شکلی تخصصی در حوزه ای جداگانه به نام صنعت چاپ و تبلیغات اهداف مشتریان، کارفرمایان و صاحبان مشاغل و حرفه های گوناگون را برآورده می سازد.

بدون شک این صنعت نوپا و البته شناخته شده نیز مراحل و سیر پیشرفت و توسعه ی خود را طی می کند و در این میان، یکی از پرکاربردترین و پرطرفدار ترین تجهیزات و دستگاه های مربوط به این حوزه، دستگاه چاپ بنر می باشد.

درامد دستگاه چاپ بنر

در حقیقت نیاز صنایع و مشاغل و حتی افراد مختلف به استفاده از بنر و فلکسی به منظور اطلاع رسانی و تبلیغ خدمات و کالاهای خود و یا در حالت بسیار ساده و غیر صنعتی، اطلاع رسانی به دیگران در مورد اخبار و رویدادهای روزمره، موجب شده است تا استفاده از دستگاه چاپ بنر نیز به همان ترتیب و نسبت، افزایش چشمگیری داشته باشد.

اگر در نمایشگاه های تجاری و صنعتی گوناگون قدم زده باشیم و به دقت غرفه ها و محوطه ها و دیوارهای مجاز برای تبلیغات را ببینیم، متوجه می شویم که اگر قرار باشد از بنر و فلکسی استفاده نشود، تقریبا تمامی این دیوارها و محوطه ها خالی و یا احتمالا پوشیده از کاغذ خواهند بود.

به همین دلیل می توان پی برد که دستگاه چاپ بنر تا چه میزان برای انواع مختلف فعالیت های صنعتی و بازرگانی و حتی کسب و کارهای آزاد، مفید و پرکاربرد است. همچنین می توان پی برد که امروزه امر اطلاع رسانی و تبلیغ بدون استفاده از بنر با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

از طرف دیگر، در بسیاری از امور مربوط به اطلاع رسانی توسط افراد و نهادهای اجتماعی شبیه هیات مذهبی و تشکل های مردمی، بنر و فلکسی نقش مهمی بازی می کنند و به تبع آن، دستگاه چاپ بنر نیز کارآیی خود را بیشتر نشان می دهد.

زمانی که از کوچه ای عبور می کنیم و بنرهای حاوی پیام تبریک یا تسلیت را برای اتفاقی شیرین یا تلخ بر دیوار منزلی می بینیم، و یا هنگامی که با عبور از کنار مساجد و دفاتر مردمی مذهبی و یا اجتماعی، مشاهده می کنیم که اطلاعیه و یا بیانیه و تبلیغ خود را بر روی بنر به دیوار کناری خود نصب کرده اند، باید دقت داشته باشیم که در پس تمامی این نوشته ها و اطلاع رسانی ها، دستگاه چاپ بنر نقش و جایگاه اصلی را به خود اختصاص داده است.

در قدیم با استفاده از کاغذ و تابلوهای کاغذی و مقوایی و حتی چوبی، بسیار از این امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی انجام می گرفت. اما امروزه می دانیم که استفاده از چوب و مشتقات ان برای این اهداف، علاوه بر هزینه و قیمت تمام شده ی بالا و نیاز به صرف وقت و زمان و انرژی زیاد، تبعات محیط زیستی فراوانی دارد، چرا که تهیه و تامین هر مقدار کاغذ و مقوا، نیاز به بریدن و از بین بردن تعدادی درخت و در نتیجه ضربه به طبیعت دارد.

در صورتی که بنرهای استفاده شده پس از خروج از دستگاه چاپ بنر، ممکن است در مدت زمان بیشتر دوام داشته و در مواجهه با شرایط محیطی، آسیب چندانی نبینند. ضمن اینکه بنرهایی که مطلب و زمان مناسب استفاده از آنها به پایان رسیده، قابل بازیافت و تبدیل به سایر محصولات قابل استفاده در زندگی روزمره هستند.

به عبارت دیگر، نه تنها عمر مفید تابلوهای بنر و فلکسی بسیار بیشتر از تابلوهای مقوایی و چوبی و آگهی های کاغذی است، بلکه پس از اینکه کارآیی خود را از دست دادند و یا نقش و مطلب نوشته شده روی آنها اهمیت اولیه را از دست دهد، می تواند بازیافت شود و کاربردهای دیگری نیز داشته باشد. لذا با تحلیل این موارد، می توان نتیجه گرفت که درامد دستگاه چاپ بنر و دستگاه چاپ بنر نه تنها کاربرد و جایگاه خود را در زمینه ی اطلاع رسانی و تبلیغات و امور چاپ از دست نخواهد داد، بلکه روز به روز با گسترش و بیشتر شدن مشاغل و رشته های مختلف صنعتی، و ایجاد رقابت در بازار برای معرفی محصولات، ایده ها و خدمات، استقبال و استفاده از آن بیشتر و بیشتر خواهد شد.

معرفی موارد یاد شده در سیستمها پشتیبانی بسیار مورد توجه قرار دارد زیرا اکثر دستگاه های بنر به نسبت نوع استفاده و همچنین اطلاعات اپراتور از رویه فعالیت و چاپ دارای استحلاک و همچنین دارای مواد مصرفی می باشند و درامد دستگاه چاپ بنر در حال افزایش است .

این موارد از جمله مواردیست که باید هر مشتری از آن اطلاعات کافی داشته باشد.

پشتیبانی دستگاه بنر سیمای شهر

سیستم پشتیبانی دستگاه بنر سیمای شهر دارای 3 مرحله بوده که به ترتیب بیان میشود :

مرحله ی اول سیستم پاسخ گویی تلفنی می باشد که در مواقع در یک بخش از مجموعه این مورد که توسط چند متخصص پشتیبانی و اجرا میشود. سیستم پشتیبانی آنلاین که با استفاده از اینترنت و نرم افزار های کنترل میز کار شما با رایانه ی شما وصل شده و تنظیمات را انجام میدهند و همچنین میتوانند به شما اموزش مراحل نرم افزاری را آموزش دهند.

و گزینه ی اخر درامد دستگاه چاپ بنر به تامین قطعات یدکی و دارابودن بانک قطعات یدکی و ارسال نیرو به سمت دارنده دستگاه نیز مربوط است لذا داشتن سرویس و خدمات سریع و نزدیک به افزایش درامد دستگاه چاپ بنر کمک خواهد کرد.



دیدگاهتان را بنویسید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link

دریافت لیست قیمت
 محصولات سیمای شهر

شما کمتر از 5 ثانیه با دریافت این لیست فاصله دارید
دریافت لیست قیمت ماشین آلات
close-link
دریافت فایل صوتی ارزشمند آماده کردن دستگاه بنر 

آیا شما هم پس از چند روز خاموش بودن دستگاه چاپ به مشکل برخورد کرده اید 

همین الان فایل صوتی را بشنوید و لذت ببرید
دریافت فایل صوتی
close-link